0212 438 56 14
dng@dngecza.com
Mustafa Kemal Paşa Mah. Zühre sokak No: 1/A Arnavutköy/ İSTANBUL

Dng Ecza Deposu Tic. A.Ş.

Dng Ecza Deposu, kuruluşundan bu yana ödün vermeden benimsediği "Güven-Denge-İstikrar" ilkesiyle Türk eczacıları, ilaç tedarikçileri ve sağlık sektörünün hizmetinde olmuş bir kuruluştur.

T.C Sağlık Bakanlığı Ruhsatı ile Türkiyede’ki ve Yurtdışındaki tüm özel sağlık kuruluşlarına ilaç tedarik etmek amacı ile 2011 yılında kurulmuş olan Türkiye’de bulunan Uluslararası ve yerli ilaç sanayii ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Bunlar elbette bir kuruluş için önemli veriler ancak hizmet sektöründe ayakta kalmayı sağlayacak kazanımlar değil. O başarının ise tek bir kaynağı var: İnsan ve müşteri odaklı çalışmak… Yıllarca müşterisini dost bilmek, kimseyi kırmadan, kimseye kırılmadan ticaret yapmayı başarmak, her zaman kaliteli, zamanında, talep edildiği gibi hizmet üretmek ve o hizmeti ulaştırmak… Ve biraz da bu sayede büyümek, büyürken de Dng Ecza Deposu Ailesi’ni genişletmek…

Vizyonumuz

Dng Ecza Deposu’nun vizyonu, insan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

Misyonumuz

Dng Ecza Deposu’nun misyonu, bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu korumak, ilaca erişim açısından eczaneler ile ilaç tedarikçileri arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile “İyi Dağıtım Metodu” ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

EkibimizDng Ecza Deposu, kuruluşundan bu yana ödün vermeden benimsediği "Güven-Denge-İstikrar" ilkesiyle Türk eczacıları, ilaç tedarikçileri ve sağlık sektörünün hizmetinde olmuş bir kuruluştur.

https://dngecza.com/wp-content/uploads/2020/03/doctor.png
Dng Ecza Deposu, kuruluşundan bu yana ödün vermeden benimsediği "Güven-Denge-İstikrar" ilkesiyle Türk eczacıları, ilaç tedarikçileri ve sağlık sektörünün hizmetinde olmuş bir kuruluştur.

Mülayim Saygın

Yönetici
Dr. Nicholas King
YöneticiHakkı Yeter
Linda Hoffman, PhD
Medya YöneticisiGizem Doğmaz
Melissa Williamson, PhD
Planlama YöneticisiMeryem Gazitorunu

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Aldığım en hızlı sevkiyat hizmetiydi. Gerçekten tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Macit Mor
Ürün yönetiminde bana sağladığınız destekten çok memnunum.
Ayşe Sarsılmaz
Ürünlerimin depolamada ve sevkiyatında sunduğunuz esnek destek hizmetleri sayesinde gelişmemi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.
Yavuz Dilber